O Info Rodzinka Warszawa

IRW

Witajcie

Opowiem Wam historię strony Info Rodzinka Warszawa.

Info Rodzinka Warszawa powstała na stronie Facebook. W wyniku moich hobbystycznych przygód z administrowaniem grupami społecznościowymi.

Któregoś pięknego dnia postanowiłam w Dzielnicy Wawer poszukać w sieci innych rodziców i tak powstała pierwsza grupa społecznościowa. Ku mojemu zdziwieniu w bardzo krótkim czasie znalazły się w niej tysiące osób. W ten sposób poznałam wielu ciekawych ludzi, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy oraz wiele nauczyłam. Tak wiele, że kilka lat później powstała strona Info Rodzinka Warszawa i inne – ogólnowarszawskie – grupy.

W chwili obecnej w Facebook istnieje strona Info Rodzinka Warszawa (7,2 tys. polubień; 7,6 tys. obserwujących) i podpięte pod nią grupy społecznościowe:

Każdego dnia dodawane są do grup kolejne osoby, więc w chwili gdy czytasz te słowa liczba osób uległa zmianie na +.

Jednak obecnie potrzebujemy więcej uporządkowanego miejsca dla informacji które chcę Wam przekazać. W tym celu powstała ta strona internetowa. Stworzyłam bogate menu: Informacje, Edukacja, Zajęcia Dodatkowe, Czas Wolny, Kultura, Wydarzenia, Turystyka, Sport, Zdrowie, Jedzenie, Zakupy oraz kontakt do mnie.

W każdej chwili możecie korzystać z zasobów strony internetowej i w łatwy sposób udostępnić artykuły w mediach społecznościowych.

Strona z czasem ulegnie dalszej rozbudowie i stanie się bogatym źródłem informacji oraz wiedzy.

A teraz kilka słów o mnie.

Wiem, że zadajecie sobie pytanie: Kto stoi za Info Rodzinka Warszawa? Odpowiedź jest prosta: kobieta aktywna zawodowo, mama i żona. Nasza rodzina jest kameralna: 2 + 1. Urodziliśmy się i mieszkamy w Warszawie.

rysunek:
Info Rodzinka Warszawa / PN

Co robię zawodowo? Od wielu lat zajmuję się wieloobszarowo logistyką. W wolnym czasie współpracowałam z lokalną prasą oraz portalami internetowymi. Głównie zajmowałam się szeroko rozumianymi sprawami społecznymi oraz wydarzeniami kulturalnymi. Nieobcy jest mi wolontariat m.in. zajęcia dla dzieci oraz organizacja akcji charytatywnych. Kontynuuję swoje działania od kilku lat w projekcie Info Rodzinka Warszawa.

Gdy zaczynałam przygodę z grupami społecznościowymi mój syn nie był nawet przedszkolakiem. Teraz jest nastolatkiem 🙂 Nie byłoby tej strony gdyby nie moje dziecko. Jako ciekawostkę dodam, że syn stworzył pierwsze logo strony, a obecne wykonałam ja. Wszystko zostało w rodzinie.

Mimo strony internetowej w formie bloga, nie jest to typowy blog. Nie opowiada bezpośrednio o mojej rodzinie, ale o tym co się ciekawego wokół nas dzieje.

Strona internetowa Info Rodzinka Warszawa to jak kropka nad literką i. Długo projektowana, oczekiwana i zrealizowana. Jest moją ogromną radością, którą dzielę się z Wami.

Dziękuję osobom oraz firmom/organizacjom z którymi współpracowałam na przełomie minionych lat. Nie sposób wszystkich w tej chwili wymienić, ale w pigułce postaram się wspomnieć głównych sponsorów nagród w konkursach oraz firmy/organizacje udostępniające swą przestrzeń na zajęcia dla dzieci, akcje charytatywne itp.:

Zachęcam Was do współpracy oraz do kontaktu. Jeśli robisz coś ciekawego lub posiadasz ciekawe informacje, którymi chcesz się podzielić z innymi – znajdź miejsce dla siebie na mojej stronie. Docieraj skutecznie do społeczności warszawskiej.

Pozdrawiam serdecznie

Website: inforodzinkawarszawa.pl
Facebook: Info Rodzinka Warszawa
E-mail: inforodzinkawarszawa@gmail.com
Tel. 699-715-003

Udostępnij post:

Inne posty