Mikołaj do wynajęcia

man-santa-claus-costume-winking_329181-6661

Czy wiesz o tym, że w stolicy czeka na Ciebie armia Mikołajów do wynajęcia? Rozpoczyna się świąteczna gorączka. Mikołaje przeżywają prawdziwe oblężenie. Zamówienia spływają zarówno od osób prywatnych, jak i z firm, przedszkoli, galerii handlowych itp. miejsc.

Mikołaje szykują wdzianka i ćwiczą swoje role, a rodzice liczą pieniądze. Nic za darmo. Jednak czego się nie robi dla niezapomnianych przeżyć, w trakcie Wigilii – ulubionego święta Polaków.

Wynajęcie Mikołaja nie stanowi obecnie problemu. Prywatne ogłoszenia można znaleźć na popularnych stronach z ogłoszeniami lub znaleźć w wyszukiwarce strony internetowe.

Standardowa wizyta Mikołaja nie zajmuje więcej niż 30 minut. Polega na wręczeniu prezentów, wysłuchaniu piosenek lub wierszyków dzieci oraz pozowaniu do zdjęć z uroczystości. Koszt takiej wizyty nie powinien przekroczyć 450,00 zł.

A co w przypadku jeśli wizyta osobista nie jest możliwa? I o tym pomyśleli nowocześni Mikołaje. Oferują video rozmowę lub rozmowę telefoniczną. Mikołaj może także przygotować list do twojej pociechy i wysłać go pocztą lub kurierem.

Ogłaszają się również profesjonalni aktorzy.

Mikołajowi może towarzyszyć Śnieżynka lub Elf. Koszt ich wynajmu to z reguły około 50% kosztu wynajmu Mikołaja.

Znajdziesz także rozśpiewanego Mikołaja i jego ekipę. W repertuarze oczywiście kolędy.

W czasie pandemii zaszczepieni Mikołaje chętnie podkreślają ten fakt.

Nieliczni Mikołaje przedstawiają oświadczenia o niekaralności.

A jak wy wspominacie wizyty Mikołaja?

Udostępnij post:

Inne posty